Parça Kontör Parça Kontör

Hizmetlerimiz

Sektörde geçirdiğimiz on yıl boyunca kazandığımız deneyimler ile kendimizi sürekli yenilemekte ve sizlerin memnuniyetini kazanmak adına iyileştirmeler yapmaktayız. Bu itibarla hizmetlerimizi sürekli artırmakta ve ilerletmekteyiz. Genel olarak hizmetlerimiz şu şekildedir:

 • "Aboneye Özel Paket Sorgulama" sistemimiz sayesinde müşterinize uyan tüm Turkcell Paketleri, Vodafone Paketleri ve Türk Telekom Avea Paketleri tek tuşla anında öğrenebilirsiniz.
 • "Otomatik Ödeme Ekleme" sistemimiz sayesinde bankadan havale-eft yaptığınızda veya ATM den para yatırdığınızda, yatırılan tutar 10 dakika içinde bakiyenize eklenecektir.Bu sistem size ödeme bildirimi onaylatma mecburiyetinden kurtararak hatasız bakiyeniz kuruşu kuruşuna aktarılmasını sağlayacaktır.
 • "Kontör Paket Yükleme" sistemimiz piyasada bulunan en gelişmiş sistemlerden birisi olmakta olup sitemiz içerisinde 1000 adet üzerinde farklı paket bulunmaktadır.
 • "Fatura Ödeme" sistemimiz tamamen online ödeme sistemi üzerine kuruludur. Tüm işlemler lisanslı firmalar aracılığı ile anında gerçekleşmektedir.
 • "Oyun E-Pin Satışı" yeni nesil tüm mobil oyunlara ait pin satışları sitemizde online olarak gerçekleşmektedir. Oyun satışları kontör yükleme ve fatura ödeme gibi işyerinize ekstra kazanç sağlayacaktır.
 • "Yurtdışını Arama Paketleri" Suriye - Afganistan - İran - Irak vs ülkerlere aramak için sitemizde dakika paketleri bulunmaktadır. Ayrıca bu ülkelerde hat sahibi olan müşterilerinize o ülkenin hattına ait yüklemeler yapma imkanınız sitemizde bulunmaktadır.
 • Yedi gün Yirmi dört saat internet üzerinden limitsiz yükleme yapabilmektesiniz. Limitsiz TL ve parça kontör piyasasına bambaşka bir tasarım ile gelmekteyiz.
 • Sizlerin memnuniyeti için yaptığınız tüm işlemleri rapor etmekteyiz. Bu itibarla geçmişe yönelik işlemlerin hepsi kayıt altında tutulmakta ve bu da verdiğimiz hizmetin şeffaflığı noktasında sizlere güven veren bir uygulama olmaktadır.
 • İş arkadaşlarımız ve tüm ekibimiz ile birlikte işimizi sevmekte ve sizlere samimi bir çalışma ile hizmet vermekteyiz.
 • Sorunsuz ve problemsiz bir işlem yapabilmeniz adına ödenilen fatura ya da yüklenilen kontör her zaman bir ikinci kez kontrol edilmektedir. Bu itibarla hata oranı minimuma inmektedir.
 • ödemelerinizi banka aracılığı ile yaptığınız takdirde anında bakiyenize aktarılmaktadır.
 • Hizmet amacımız ilk olarak işlemlerinizi yaparken güvende hissedebileceğiniz bir hizmet vermektedir. Bu itibarla sizlerin yaşadıkları sorunları göz ardı etmemekte ve bu problemlere dikkat etmekteyiz. Hızlı ve kaliteli bir hizmet verme amacı içerisindeyiz.
 • Müşteri hizmetleri desteğimiz ile sizlerin yanınızdayız. Aradığınız anda ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerimiz sayesinde yapılan ya da yapılmakta olan tüm işlemleriniz ile ilgili bilgi alabilir ya da var olan sorunlarınızda yardım isteyebilirsiniz.
parça kontör

Ücretsiz Kontör Bayiliği

Hızlı, sorunsuz parça kontör yüklemesi yapabileceğiniz aradığınızda müşteri hizmetlerine anında ulaşabileceğiniz Türkiye'deki ilk online kontör sitesine hoşgeldiniz.

Parça Kontör Bayiliği

fatura ödeme

Ücretsiz Fatura Bayiliği

Fatura ödeme hizmetimiz artık online gerçekleşmektedir.
Müşteri dükkandan ayrılmadan faturası ödenmiş olur eğer aldığı hizmet kesilmiş ise anında açılır kullanıma başlayabilir.

Fatura Ödeme Bayiliği