Parça Kontör Parça Kontör

SSK-Bağkur Ödeme Bayiliği

SSK ve Bağkur biz bireylerin hayat güvenceleridir. Bu imkânlar sayesinde pek çok kamu hizmetinden çok cüzi miktarlar karşılığında yararlanabilmekteyiz. Mesleğimizden emekli olduğumuz zaman da maddi destekleri devam etmekte olan bu hizmetlere periyodik aralıklarla ücret ödemek mecburiyetindeyiz. Ancak SSK – Bağkur ödemesi noktasında çoğu zaman bazı problemler ve zaman kaybı ile karşılaşmaktayız. Biz de tüm bu sorunları değerlendirdik ve sektörde çığır açacak bir sistem geliştirdik. On yılı aşkın tecrübemiz sayesinde olası tüm sorunlara çözüm bularak sizler için online bakiye yükleme sistemini sunduk. Bu sisteme göre bize ait banka hesaplarımıza yaptığınız ödemeler hiç vakit kaybetmeden hesabınıza bakiye olarak eksiksiz düşmektedir. Sonrasında ise ilgili ödemelerden arzu ettiğinizi son derece hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Pek çok birey internet ortamının güvenilir olmadığını düşünmekte ve bu tür hizmetlere karşı önyargılı bir tutum sergilemektedir. Bu itibarla bizler, sizlerin güvenini kazanmak için son derece gelişmiş güvenlik sistemleri kullanmakta ve bununla birlikte yaptığınız tüm işlemleri raporlamaktayız. Sizler de bu sayede geriye yönelik yapılan işlemlerinize hemen ulaşabilmektesiniz. Öte yandan yaptığınız işlemlerin tümü ikinci bir inceleme ve kontrol aşamasından geçmekte olup sorunsuz bir hizmet vermek için tüm imkânları seferber etmekteyiz. Yaşadığınız olası problemleri anında çözmek için müşteri hizmetlerimizde çalışan arkadaşlarımıza tatiller dâhil dilediğiniz zaman ulaşabilir ve var olan problemleriniz noktasında çözüm arayabilirsiniz.

parça kontör

Ücretsiz Kontör Bayiliği

Hızlı, sorunsuz parça kontör yüklemesi yapabileceğiniz aradığınızda müşteri hizmetlerine anında ulaşabileceğiniz Türkiye'deki ilk online kontör sitesine hoşgeldiniz.

Parça Kontör Bayiliği

fatura ödeme

Ücretsiz Fatura Bayiliği

Fatura ödeme hizmetimiz artık online gerçekleşmektedir.
Müşteri dükkandan ayrılmadan faturası ödenmiş olur eğer aldığı hizmet kesilmiş ise anında açılır kullanıma başlayabilir.

Fatura Ödeme Bayiliği